.

.

New
Топли руски 12PCS Гас фенер Mantles Без зрачење Безбедност на загадување на Гас светилка сенка Кампување надворешна опрема

Топли руски 12PCS Гас фенер Mantles Без зрачење Безбедност на загадување на Гас светилка сенка Кампување надворешна опрема

DEN 150.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.


Опис : Наслов : Гас Мантија Светилка Бренд : Сидро Мантија Соодветна надворешна Карактеристика : 1. Пушењето во целата територија на радиоактивни повеќето Лента може да ја користите оваа светилка. 2. Тоа е погоден за пикник, кампување и патувања отворено спорт. Пакетот вклучува : 12 компјутери Сидро Мантија Драг пријател ве Молиме да се види внимателно пред донесувањето на купување. Ви благодариме за разбирањето! Јас имам еден добар шопинг искуство во мојата продавница! Најдобар Поглед

Детали

Тип На Објект:
Lampshades
Број На Модел На:
Водител На Мантија
Стил:
Современа
Карактеристики:
Издржливи, кондензаторот
Тело Материјал:
ABS
Тежина:
60g
Гаранција:
2years
Должина:
10cm
Бренд Име:
ALOPEX LAGOPUS
боја:
Црвена
Име:
Водител На Мантија
Пакување:
нормално пакување
испорака:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Кина
Употреба :
Лесно да се оперативни
Количина:
12*Сидро Мантија+Нормално Пакување
Тежина:
About 60g Weight with packaging
Материјал:
Не содржат радиоактивен материјал thorium нитрат
Карактеристики:
Светла трајни, Анти-вибрации
Свеж

Избор на клиенти