.

.

New
ABS Предниот Браник Магла Светлина ги Опфаќа Светилка Маски Одговара За Ауди П5 Не-Sline 09-12

ABS Предниот Браник Магла Светлина ги Опфаќа Светилка Маски Одговара За Ауди П5 Не-Sline 09-12

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Стока
Достапно.


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.

Детали

Бренд Име:
JCING
Име На Модел:
JC-YI194
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Тип На Објект:
Светилка Капи
Свеж

Избор на клиенти