.

.

New
Ретро Марокански Стил Мат Црна Леано Железо рачно изработени Плоштадот Scrollwork Свеќа лустерот Свеќа Држачот за партија свадба

Ретро Марокански Стил Мат Црна Леано Железо рачно изработени Плоштадот Scrollwork Свеќа лустерот Свеќа Држачот за партија свадба

DEN 592.00
DEN 636.96

Стока
Достапно.

Ретро Марокански Стил Мат Црна Леано Железо рачно изработени Плоштадот Scrollwork Свеќа лустерот Свеќа Држачот за партија свадба
Опис
Име : Марокански Стил Плоштадот Свеќа Носителот
Технологија : stoving лак
Стил : додавање на ретро стил и носталгија вкус
Погоден е да се користи и во затворени простории и на отворено, како во домот, во партијата, на свадба, итн.
Функција
Материјал : Железо + Стакло
Големина на : 21 * 9.5 * 9.5 cm/ 8.27 * 3.74 * 3.74 во
Боја : Црна + Обоено Стакло
Пакет Содржина
1 * Свеќа за Носител со Тетрапак пакување

Детали

Стил:
Класичен
Тип:
Лустерот
Употреба:
Свадби
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Појавување На Свеќа:
Стап
Број На Модел На:
плоштад свеќа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Други
Свеж

Избор на клиенти