.

.

New
H75cm свадба Злато candelabra свадба кристал централен Банкет маса стојат 10 компјутери/многу

H75cm свадба Злато candelabra свадба кристал централен Банкет маса стојат 10 компјутери/многу

DEN 40800.00

Стока
Достапно.


Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.5" Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за на Маса стои и без други додатоци како цвет свеќи и сл. Ние ја прифати Alipay, Western Union, TT.

Детали

Рачно изработени:
Yes
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Број На Модел На:
ddd
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Тип:
Candelabra
Материјал:
Метал
Употреба:
Свадби
Бренд Име:
DesserXixi
Свеж

Избор на клиенти