.

.

New
30cm/11.8 висина Свадба господар табела светилник Т патот води Сребро сирена свеќа стап свадба патот води 10pcs/многу

30cm/11.8 висина Свадба господар табела светилник Т патот води Сребро сирена свеќа стап свадба патот води 10pcs/многу

DEN 5280.00

Стока
Достапно.


Детали

Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Празници
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Свеќа Стојат
Рачно изработени:
No
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Бренд Име:
DesserXixi
Материјал:
Метал
Повод:
Денот на вљубените
Свеж

Избор на клиенти