.

.

New
73cm/28.74 висина Свадба господар табела светилник Т патот води Сребро сирена свеќа стап свадба патот води 10pcs/многу

73cm/28.74 висина Свадба господар табела светилник Т патот води Сребро сирена свеќа стап свадба патот води 10pcs/многу

DEN 14160.00

Стока
Достапно.

ние ќе ви даде некои попуст на следниот пат perchase! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. само вклучуваат доведе рамка.74 инчен
Забелешка : овој производ не содржи цвет/предиво tendril/мушка сенка.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад).инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере.
Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Ви благодариме : )
Материјал : железо
Боја : сребрена
Опис : патот водич, светилник
Висина : околу 73cm/28. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите.

Детали

Стил:
Модерна
Метал Тип:
Легура
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Празници
Рачно изработени:
Yes
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Свеќа Стојат
Материјал:
Метал
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Бренд Име:
DesserXixi
Свеж

Избор на клиенти