.

.

New
керамички Креативни Јога дама Свеќа Носителот Светилник дома декор занаетите занает соба декорација порцелански figurine

керамички Креативни Јога дама Свеќа Носителот Светилник дома декор занаетите занает соба декорација порцелански figurine

DEN 1860.00
DEN 1860.48

Стока
Достапно.


Ceramica Свеќа Носителот Фигурини Дома Декор Керамички Дома Украси Занает Соба Декорација
Производ Descri pt јони :
Материјал : Порцелански Техника : рачно изработени Големина на : 15.5*11*19 CM / 19*11.5*24 CM Употреба : дома decro
Пакетот вклучува : 1 buc свеќа носителот
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Детали

Стил:
Модерна
Бренд Име:
blankpaper
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Рачно изработени:
Yes
Тип:
Свеќа Стојат
Материјал:
Керамички
Употреба:
Верски Активности
Број На Модел На:
керамички светилник
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Свеж

Избор на клиенти