.

.

New
Минималистички современи дрвени свеќа носителите на колекционерски предмети Десктоп Декорација свадба подарок декорација компанија Карактеристики свеќа носите

Минималистички современи дрвени свеќа носителите на колекционерски предмети Десктоп Декорација свадба подарок декорација компанија

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Производ детали :
Повратни информации
Вашето задоволство е многу важна за нас.
Добредојдовте на нашата продавница во иднината!
.
Ве молиме контактирајте со нас ако имате спецификација барање.
Проценка Пристигнувањето Дена (не за ветувањето)
Кога ќе избор Продавачот за Испорака Метод, ние ќе ја направи нашата сопствена одлука да го бродот.
e Pack : просечно време на испорака е 20-35 дена.
Најчесто 20-60 дена стоката ќе пристигне, но некои ќе го одложи поради временските услови или царинење брзина.
Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.htm
Задоволување на секој клиент е нашиот принцип.
Aliexpress Стандард за Испорака : просечно време на испорака е 20-35 дена.
Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на царина, ако било барање, ве молиме оставете ни порака во редот пред пратката.net
http : //global. Ве молиме контактирајте со нас ако прашање.
DHL / UPS / ТНТ : просечно време на испорака е 3-10 дена.
Следење На Информации Референца :
http : //www.
Царинење
Увозни давачки & даноци не се во објект цена или превозот цена, купувачот е одговорен за тоа. Ако не сте задоволни со стоката кога примате тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние се многу подготвени да им помогне и да го реши проблемот.

Детали

Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Дома декорација
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Заслепуваат-00195
Рачно изработени:
Yes
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Тип:
како Слика
Свеж

Избор на клиенти