.

.

New
Белата боја на слонова коска Катедрала Долго Чипка Превез Работ еден Слој Applique Tulle Булчински Свадба Превези

Белата боја на слонова коска Катедрала Долго Чипка Превез Работ еден Слој Applique Tulle Булчински Свадба Превези

DEN 1958.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.


Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот.Белата боја на слонова коска Катедрала Долго Чипка Превез Работ еден Слој Applique Tulle Булчински Свадба Превези
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач на линија.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Превези Слоеви:
Еден Слој
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Техника:
Appliqued
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
P1762
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-15 дена
време на испорака:
3-15 дена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти