.

.

New
Дебела сребрен накит поставување на нов стил капка вода во собата на убавото САД

Дебела сребрен накит поставување на нов стил капка вода во собата на убавото САД

DEN 1098.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.

исто така, ќе предизвика некои грешки, па бебето се во вид преовладуваат! Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со просперитетна пред.
[купи]
белешки 1 : физичка слика за повикување само, нашите производи се направени во вид.80 g
Ѓердан со синџир
Производ материјал : понуда на производи за заштита на животната средина на бакар, површината на сребро позлата, со висок квалитет, не е лесно да се менуваат бојата
Користење на ЛОГОТО : 925
производ Пакување : Opp вреќа
Имаме сите видови на производи, стоки Поддршка мешана серија; Добредојдовте на цел
За Испорака
Поддршка мешана серија, 4 дена пред денот на приемот на плаќање на денот на испораката, повеќе логистика опции на располагање, можете да контактирате со потребата да се објасни придобивките на EMS!
Производот е надвор од акциите
Ако производот е надвор од акциите, нема сомневање дека производите на компанијата не ќе биде надвор од акциите, клучот е дали постои недостиг на стоки надополнување полиците. Сад и сад за да испратите производи на сајтот е во производството на големо на производи, секако ќе биде исполнет до што е можно поскоро.00 g Бразлетна : 20. Поделбата специјализира во промет на големо накит, многу години на физички трговија на големо, трговија на големо клиент база дома и во странство стабилна, па брзината на секој производ пратки се релативно брзо. Прилагодувања на екранот, снимање агол, светлина, итн.чистота : 6 метри (САД), 7 метри (САД), Број 8 (САД), 9 метри (НИ)
За прв пат трговија на големо 100 јуани од серија или од серија (може да бидат различни стилови на секое парче 1) ()
Вториот пати надополнување, неограничен износ на неограничена количина.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
жените накит
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процес На Преработка:
Electroplate
одговараат комбинација:
+ + Накит Pendant Обетки
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување:
Yes
НЕМА.:
XMPT536
Место на Потекло:
шенжен
Боја:
PN631+PS566+PR039+PJ183
Свеж

Избор на клиенти