.

.

New
одговараат на 925 фунта сребро обетки ѓердан направи нов комплет вода одговараат на мода за жените фунта-сребро-накит

одговараат на 925 фунта сребро обетки ѓердан направи нов комплет вода одговараат на мода за жените фунта-сребро-накит

DEN 459.00
DEN 883.68

Стока
Достапно.


Производот е многу загрижен за да стока, ве молиме фотографиран производи пред да контактирате со услуга на персоналот за да се утврди бројот на вашите производи (да се поврзеш ако испораката ден) потврди стоки, но ујп и без плаќање, испорака, ние не може да гарантира вториот дена или по стоки се уште тешко за Павле О, други клиенти мора да плаќаат за испорака, се надевам дека родителите кои може да се разбере.
Услуги на клиентите : три дена пакет врати
Овој производ е идентификувани со националната авторитетен сертификат, ве молиме да бидат сигурни клиенти, сите производи и материјали што е опишано целосно во согласност (испитување на производи), не adulteration, и повеќето производи се користат во автентични Австрија кристал, 925 сребро, платина позлата, метални легури и заштита на животната средина
3
3-
72
QQ
1
а
б
c
d/
2
3
4/
3
4 :
а
б
c 3
d
. Ве молиме да направат внимателен избор пред купување со нашата служба за корисници. Прилагодувања на екранот, снимање агол, светлина, итн.
Ако не сте задоволни со трговија на големо цена од 50 јуани да ја плати цената на примерокот, примерокот такса од $50 може да се пренесува на следната плаќање користат ви Благодариме
Производ вовед
Производ во боја : (физички снимањето, ако постои боја, ве молиме да ги вистинскиот производ)
Производ големина : Pendant : 11*32-МИЛИМЕТРИ Обетки : 7*25 MM
Производ тежина : Pendant : 2.боја : Еден синџир : N558, N1363, R940, N1364, R941, N1363+R940, N1364+R941
чистота : Platinum позлата
За прв пат трговија на големо 200 јуани од серија или од серија (може да бидат различни стилови на секое парче 1) ()
Вториот пати надополнување, неограничен износ на неограничена количина.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
жените накит
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процес На Преработка:
Electroplate
одговараат комбинација:
+ + Накит Pendant Обетки
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување:
Yes
НЕМА.:
T644 T645
Место на Потекло:
шенжен
Скапоцени метали квалитетот:
2.16 g
Свеж

Избор на клиенти