.

.

New
Uloveido Црвена Свадба Накит Сетови Позлатен Сребрен Накит Срцето Накит Гроздобер Pendant Обетки за Жените Earring 5% попуст BME53

Uloveido Црвена Свадба Накит Сетови Позлатен Сребрен Накит Срцето Накит Гроздобер Pendant Обетки за Жените Earring 5% попуст

DEN 206.00
DEN 216.96

Стока
Достапно.


Uloveido Позлатен Сребрен Накит Свадба Накит Сетови со Црвени Камења Срцето Накит Гроздобер Pendant Обетки за Жените BME53
Uloveido Позлатен Сребрен Накит Свадба Накит Сетови со Црвени Камења Срцето Накит Гроздобер Pendant Обетки за Жените BME53 Uloveido Позлатен Сребрен Накит Свадба Накит Сетови со Црвени Камења Срцето Накит Гроздобер Pendant Обетки за Жените BME53

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
свадба накит сет
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
свадба накит сет:
Свадба Накит Сетови
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Свеж

Избор на клиенти