.

.

New
Африкански Монистра, Накит Сетови За Жените Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба Постави Чисто Злато Боја Партија Додатоци

Африкански Монистра, Накит Сетови За Жените Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба Постави Чисто Злато Боја Партија Додатоци

DEN 494.00
DEN 1098.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
OUHE
Број На Модел На:
LM-TL401014
Свеж

Избор на клиенти