.

.

New
Жените Подарок збор ѓердани сребро вистински Бисер ѓердани круг 10-11mm извор Филипини Gaultheria беспрекорна светлина природни seawa

Жените Подарок збор ѓердани сребро вистински Бисер ѓердани круг 10-11mm извор Филипини Gaultheria беспрекорна светлина природни

DEN 15019.00
DEN 28882.08

Стока
Достапно.


shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нови
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
AAAA+
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
Seawater Бисер
Стил:
ѓердан
Обликот:
Кружни
По продажба на Услуги:
Продавница гаранција
Мозаик материјал:
Не инкрустирани
Боја Класификација:
11-12mm
Свеж

Избор на клиенти