.

.

New
925 чисто сребро позлатен Хривнија Ѓердан earring Мода Накит Поставите Таи Чи Пет Ѕвезди Хривнија Ѓердан earring За Жена

925 чисто сребро позлатен Хривнија Ѓердан earring Мода Накит Поставите Таи Чи Пет Ѕвезди Хривнија Ѓердан earring За Жена

DEN 342.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Ѕвезда
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
3pcs
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 сребрен ПОСТАВУВА
Пол:
Жени,Девојки
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Големина:
Bracelet 8inches,Necklace 18 inchs
Н W:
43.5 g
Свеж

Избор на клиенти