.

.

New
Shamty Етиопската Накит Сетови За Жена Чисто Злато Боја Африкански Нигерија Судан Еритреја Кенија Свадба Habasha Стил Накит A30028

Shamty Етиопската Накит Сетови За Жена Чисто Злато Боја Африкански Нигерија Судан Еритреја Кенија Свадба Habasha Стил Накит A30028

DEN 587.00
DEN 651.84

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Купи над 100 $ , Бесплатен превозот од DHL/Федекс/UPS-от. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.Многу побрзо.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки.
Сите производи во нашата продавница може да се меша!
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции!
Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија
на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со
квалитетот на услугите. Ако сте задоволни , ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Нашата Фабрика се наоѓа во Guangdong Кина. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако уплатата се населиле.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Shamty
Број На Модел На:
A30028
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен / нараквица / синџир / Pendant / Обетки
Материјал:
Цинк Легура
Предност:
Заштита на животната средина
ОЕМ:
Прифати цел
Носат сезона:
Сите годината
Место:
Партија.Свадба.Ангажирање.Annivers
Место на Потекло:
Кина
Функција:
Противалергиски
сертификација:
Врвен квалитет
Свеж

Избор на клиенти