.

.

New
2pc Кореја фино коса, Кристално Кристал пролет клип Masson hairclip горниот раб меша со шампањ боја материјал: Алуминиумски

2pc Кореја фино коса, Кристално Кристал пролет клип Masson hairclip горниот раб меша со шампањ боја материјал: Алуминиумски

DEN 693.00
DEN 936.96

Стока
Достапно.


Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Повратни информации
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти.
Добредојдовте ќе Среќа шопинг
Карактеристики :
Одличен Добар квалитет со Висок Квалитет Синтетички влакна
Можете да ги користите компресор (ладен воздух) или губење на стап (подобро да не се висока температура) за да го промените стилот себе
Може да се намали или да се намали на стилови ви се допаѓа.
Ние ќе брод тоа во рамките во 2 или 3 дена по плаќање потврдена .Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест.
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
e Packet Постигнување за 8-18 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-8 дена,
. Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба.
Големината е прилагодлива и без игли или лента треба да се бара, и одговара за повеќето. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата. Среќен наддавање!
Сите предмети Имаат песна бројки.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2pc
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Свеж

Избор на клиенти