.

.

New
Adixyn Африкански Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен Поставена Златна Боја Кубни Zirxonia Накит Сетови За Жените Свадба Подароци

Adixyn Африкански Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен Поставена Златна Боја Кубни Zirxonia Накит Сетови За Жените Свадба Подароци

DEN 388.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/Aramex/Федекс слободно, но данок не е вклучена
Ние главните направи најдобар висок квалитет накит
Ако било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail :20-45 работни дена да повеќето земји
Ali Express Стандард Превозот:16-35 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоа
DHL/UPS/Федекс/Aramex : за 4-7 дена
EMS : за 7-25 работни дена
Најголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Adixyn
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
0718
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Етиопските поставува
Свеж

Избор на клиенти