.

.

New
Злато/Позлатен Сребрен Накит Сетови За Жени Казна Кристал Ѓердан Постави Африкански Монистра Обетки Pendant Свадба Фустан Додатоци

Злато/Позлатен Сребрен Накит Сетови За Жени Казна Кристал Ѓердан Постави Африкански Монистра Обетки Pendant Свадба Фустан Додатоци

DEN 374.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


кутија боја случаен избор

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WDM-TL40013
Свеж

Избор на клиенти