.

.

New
Ethlyn Класичен Голема Етиопската Накит за Коса Поставува Злато Боја на Коса и Накит Сетови & Африкански Накит Етиопската Најдобри Жените Подароци S22A

Ethlyn Класичен Голема Етиопската Накит за Коса Поставува Злато Боја на Коса и Накит Сетови & Африкански Накит Етиопската Најдобри

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок.) Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Ethlyn
Број На Модел На:
S22A
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
6pcs сет
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
синџир големина:
должина 45см*3мм
Се поставува:
4pcs /6pcs
Свеж

Избор на клиенти