.

.

New
Злато Боја Накит Постави Африкански Празник Костим Жените Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба Додатоци Подарок

Злато Боја Накит Постави Африкански Празник Костим Жените Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба Додатоци Подарок

DEN 564.00
DEN 1084.32

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
WDM-TL40120
Свеж

Избор на клиенти