.

.

New
ThreeGraces Луксузни Свадба Свадба Биг Цвет Капка Обетки И Ѓердан ААА+ Кубни Циркони Накит во Собата За Невести JS033

ThreeGraces Луксузни Свадба Свадба Биг Цвет Капка Обетки И Ѓердан ААА+ Кубни Циркони Накит во Собата За Невести JS033

DEN 1742.00
DEN 1833.60

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов
Стил : Цвет Накит Сетови
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Earring Големина : 3.6*1.5 cm
Ѓердан Должина : 42 см+
Pendant Големина : 3.8*1.7 cm
Three Graces Луксузни Свадба Свадба Биг Цвет Капка Обетки И Ѓердан ААА+ Кубни Циркони Накит во Собата За Невести JS033

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JS033
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
is_customized:
Yes
Обликотшема:
самовила
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден пар earring , еден ѓердан
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Свадба
Камен Материјал:
ААА+ CZ
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Главниот Камен Боја:
Јасно Бела
Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Ангажирање,Свадба Партија/Вечер Партија
earring големина:
3.6*1.5
должина на ѓердан:
42cm
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / Ќерка
Дизајн Од:
Европски , Африкански
Свеж

Избор на клиенти