.

.

New
Shinny Стакло Булчински Headpiece Кристал Свадба Коса Додатоци За Невести Бесплатен Превозот SQ0171

Shinny Стакло Булчински Headpiece Кристал Свадба Коса Додатоци За Невести Бесплатен Превозот SQ0171

DEN 830.00
DEN 873.60

Стока
Достапно.

Ако производи имаат проблеми со квалитетот ,ве молиме контактирајте со нас кога ќе ја добијат во 2 дена .
Ако ви треба производ итно , ве молиме изберете EMS , DHL , превозот време на DHL е 3-12 дена . За некои далечни земји , тоа ќе трае околу 10 дена , вие треба време да се направи царинската clearances. Начин На Плаќање
VISA, MASTERCARD, BANKTRANSFER,BOLETO итн.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања кога ќе добиете предмети.
ако не можете да добиете предмети во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Почитувани Купувачот, ве молиме да забележите :
1.
Модел Шоу
Shinny Стакло Булчински Headpiece Кристал Свадба Коса Додатоци За Невести Бесплатен Превозот SQ0171 Превозот Mehod
Кина пост воздух mail : 25-60 дена . ве молиме вратете го назад во 7 дена , кога ќе ја прими ,а потоа се врати пари. Тоа само да се земе за 3 дена за НАС,CA,Мексико. должината е 13.Превозот : превозот време на Кина пост е 25-60 дена , ако се итни , ве молиме изберете брза испорака како на курирската служба DHL.ве молиме не го оштети објектите , да ги задржи во добра состојба и не се намали етикета .5 см , ширина е 9 cm . Време е неизвесна , некои земји може да добиете предмети во 30 дена , но некои ќе трае подолго . Боја : ние го имаме во Сликата бојата , кога ќе нарачате , ве молиме проверете нашите слики . Политика На Враќање
Прифати замена за било кој квалитет на прашања ,што може да се добие целосна наплата откако ќе прими стоката .

Детали

Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headband
Број На Модел На:
SQ0171
Бренд Име:
Sunzeus
Тип На Објект:
свадба headpiece
Свеж

Избор на клиенти