.

.

New
ADLN 2017 Секси Сирена Свадба се Облекуваат Vestido Де Noiva Душо Beaded Sequins Чипка Applique Свадба Наметки Сопствени Направени

ADLN 2017 Секси Сирена Свадба се Облекуваат Vestido Де Noiva Душо Beaded Sequins Чипка Applique Свадба Наметки Сопствени Направени

DEN 4954.00
DEN 8256.00

Стока
Достапно.

Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Нема две токму истата остава во светот.), но ова треба да плаќаат екстра такса.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
ADLN
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Appliques
Број На Модел На:
JYG32A
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
Custom Made
боја:
сопствени направени
квалитет:
Висок
Олово Време:
7-15days
Слика Тип:
Вистински Слики
ОЕМ:
Yes
shippment:
Aliexpress стандард превозот, или како што барање
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Додатоци:
No
Свеж

Избор на клиенти