.

.

New
Liyuke Гламурозна Сатен Душо А-Линија венчаница 3D цвеќиња Appliques Backless Капела Воз Свадба Gown Свадба Облечи

Liyuke Гламурозна Сатен Душо А-Линија венчаница 3D цвеќиња Appliques Backless Капела Воз Свадба Gown Свадба Облечи

DEN 11093.00
DEN 20169.60

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса. Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.Можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл биле одговорени во рок од 1 работен ден.Ви благодарам многу за вашата поддршка!
. Ве молиме видете подолу мерење на настава. Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас ќе биде и на вашата сметка. Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
-Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашиот освои земјата ,купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Искрено и ви благодарам за вашето разбирање. Почитувани пријатели,сите промени на големината/color/посебни барања не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Половината:
Принцезата
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Декорација:
Обвиткан,Цвеќиња,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Капелата Воз
Број На Модел На:
J85
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
5-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени:
на располагање
Свеж

Избор на клиенти