.

.

New
Нова Секси Долго венчаница 2018 Лажичка Вратот без Ракави Суд Воз Appliques Чипка Tulle Кина Свадба Наметки Vestido де noiva

Нова Секси Долго венчаница 2018 Лажичка Вратот без Ракави Суд Воз Appliques Чипка Tulle Кина Свадба Наметки Vestido де noiva

DEN 13260.00
DEN 15600.00

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според слика,па тоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.
Нова Секси Долго венчаница 2018 Лажичка Вратот без Ракави Капела Воз Appliques Чипка Tulle Кина Свадба Наметки Vestido де noiva
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
БОЈА ШЕМА
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ
Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува :
1.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани и облека е страна-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од приближно еден или два инчи во која било насока на одредени мерења. Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контактирате со нас.
П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право?
А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Ние би можеле да обичај се направи во согласност со детални барањето доколку промени поени се функционални.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Воз:
Судот Воз
Назад Дизајн:
Backless
Декорација:
Pleat,Button,Pearls,Pattern,Lace,Crystal,Appliques,Tiered,Flowers,Bow,Beading,Embroidery,Pockets,Ruched,Sashes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
За Бремени Жени:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Бренд Име:
kissbridal
Број На Модел На:
Kissbridal-LC621
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
фустан стил:
Свадба Фустани
Разубавувањето:
Чипка Appliques/Beading/Бисери
Повод:
свадба ден
Големина:
Customer Size
Препорачуваме Боја:
Бело /Боја На Слонова Коска
сопствени направени:
Yes
Ракување со времето:
15-20 работни дена
Превозот Методи:
EMS, DHL, UPS-от, Fedex
Свеж

Избор на клиенти