.

.

New
Жан Љубов Нови Пристигнување Мода Гроздобер Свадба Фустани Bruidsjurken Тафт Чипка Свадба Фустани 2018 Облека Де Mariage JLOV75936

Жан Љубов Нови Пристигнување Мода Гроздобер Свадба Фустани Bruidsjurken Тафт Чипка Свадба Фустани 2018 Облека Де Mariage JLOV75936

DEN 4471.00
DEN 6480.00

Стока
Достапно.

Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем., некое време можеби ќе треба повеќе долго време.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. : )
Обичај прави Услуга :
Ако сакате да нарачате нарачана големина, pls контактирајте нè за подетални дополнителни трошоци пред да се направи нарачката, и pls советува подолу мерења :
Нашите Услуги
13 ,Нашите корисници на услуги тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во рамките на 24hours откако ќе добиете на вашата е-пошта.Ви благодариме. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место.ве молиме да знаат.како DHL,Fedex. ако итна useing,ве молиме изберете брза испорака.
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да
се разбере оваа ситуација. било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Исто така, ни испратите е-пошта ако направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи во согласност со клиенти барања.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Бренд Име:
Жан Љубов
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Чипка,Кристал,Appliques
Воз:
Капелата Воз
Број На Модел На:
JLOV75936
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Назад Дизајн:
Илузија
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Свадба Фустан Ткаенина:
Тафт
За Бремени Жени:
No
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Боја на располагање:
Бела,боја на слонова коска
Назад:
Ланче
ОЕМ:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти