.

.

New
Домот Tulle Душо Деколте А-Линија Венчаница Суд Воз Beading Appliques Везови Невестата Се Облекуваат Liyuke

Домот Tulle Душо Деколте А-Линија Венчаница Суд Воз Beading Appliques Везови Невестата Се Облекуваат Liyuke

DEN 9995.00
DEN 11759.04

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу за вашата поддршка!
. Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,
Ве молиме видете подолу мерење на настава.
1) Целосна Биста = (инчи или сантиметри)
2) Половината =
3) Колковите =
4) Ширина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Height= (од врвот на главата кон подот со обувки)
7) Фустан во боја = бела или боја на слонова коска
2. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка, искрено се надевам дека ви е јасно,драг пријател. Ние ќе се стави на gown во курир торба.
-Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис.
-Ова е сатен боја шема,ако вашиот венчаница не е изработен од сатен,ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите боја,ви благодариме!
-Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS,Кина Пост итн
Превозот време : 4-7 дена од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Декорација:
Нивоа,Beading,Лак,Appliques
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Број На Модел На:
X194
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
5-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени:
на располагање
Свеж

Избор на клиенти