.

.

New
Голи Назад Boho Свадба Фустани Посебни Уникатен Дизајн Фабрика Обичај Прави Вистински Фото

Голи Назад Boho Свадба Фустани Посебни Уникатен Дизајн Фабрика Обичај Прави Вистински Фото

DEN 9360.00

Стока
Достапно.

ние ќе испрати еден или враќање ќе зависи од стилот.
Сите наши фустани имаат вметнете градник,
целосна linning удобен за носење
се облекуваат коските околу горниот дел на телото за поддршка добра форма
високо квалитетен материјал и изработка
фабриката за директна продажба
добредојдовте драги bridals и големо !
големина на табелата :
боја на графикон :
како да се измери :
ако ви треба обичај се направи големина, ве молиме да му кажете :
биста
половината
хип
рамо до полите
Повеќето фустани во нашата продавница, ние ги користиме на курирската служба DHL или UPS-от , ТНТ , таа ги зема околу 3-7 дена по shippment зависи од различни држави.CPF
за земја Русија, ве молиме кажете му на вашиот полно име-обично 3 зборовите
1. : ) ние ќе ги провери секој елемент пред ние брод надвор, ние ги користиме меур обвива да се заштити вашиот објект.
Голи Назад Boho Свадба Фустани Посебни Уникатен Дизајн Фабрика Обичај Прави Вистински Фото
EMS :
Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина. Ние ќе рефундирање на вашите полн износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. се надеваме дека и двајцата среќни во нашата продавница!
Ние длабоко се разбере дека тоа не е лесно да се купуваат онлајн. ве молиме дозволете ни да знаеме, ние ќе ви даде задоволни refult.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
XJ134
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Бисери,Чипка
Воз:
Капелата Воз
Деколте:
Брод Вратот
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
Јас ДУИ Булчински
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Кроена
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Тип На Објект:
класичен свадба облечи
експрес:
DHL, EME, ТНТ,UPS-ОТ,FEDEX
боја:
било која боја од бојата на табелата
Големина:
обичај се направи или стандардна големина
Материјал:
chiffon+сатен+чипка
Попуст:
да, ако повеќе количина
целосна поставата:
Yes
Висок квалитет:
Yes
превозот време е потребно:
3-7 дена
Свеж

Избор на клиенти