.

.

New
vestidos largos Вистински Фото Прекрасни Ракави Висок Врат Сирена Чипка Appliques Свадба Фустани за Невестата облека де mariage ASAW27

vestidos largos Вистински Фото Прекрасни Ракави Висок Врат Сирена Чипка Appliques Свадба Фустани за Невестата облека де mariage

DEN 11122.00
DEN 11707.20

Стока
Достапно.


П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти.90 /парче US $ 252.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
FANOVAIS
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
ASAW27
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Поседувате фабрика:
Yes
Тип На Објект:
Вистински Фото Булчински Свадба Фустани
објектот стил:
гроздобер свадба облечи
itme име:
Прекрасни Венчаница
Печатна грешка:
vestido де casamento praia da
Тип:
abiti da sposa sirena
Околија:
vestido де casamento
Карактер:
Свадба Фустани 2016 Година
Видови:
плус големина свадба gown
Големина/боја:
сопствени направени
Свеж

Избор на клиенти