.

.

New
Кралската Замокот Долг Воз Свадба Фустан од Чипка Свадба Фустани 2017 V Вратот 3/4 Ракав Свадба Наметки Vestido де Casamento Branco Boda

Кралската Замокот Долг Воз Свадба Фустан од Чипка Свадба Фустани 2017 V Вратот 3/4 Ракав Свадба Наметки Vestido де Casamento

DEN 10330.00
DEN 12912.00

Стока
Достапно.

Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди . Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
Опис на производот Кралската Замокот Долг Воз Свадба Фустан од Чипка Свадба Фустани 2017 V Вратот 3/4 Ракав Свадба Наметки Vestido де Casamento Branco Boda
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Воз:
Судот Воз
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Силуета:
Бал
Назад Дизајн:
Копче
Број На Модел На:
H3528
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте
За Бремени Жени:
No
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
долго воз свадба фустани:
Свадба Фустани Чипка
Чипка Свадба Фустани:
Свадба Фустани 2017
3/4 Ракав Свадба Наметки:
Vestido де Casamento Branco
Свеж

Избор на клиенти