.

.

New
Висок Квалитет Spandex со Дијаманти Булчински Појас Темно Зелена/Кралско Сина боја/Бела за 65-100cm Половината Партија се Облекуваат Sash Во Парк

Висок Квалитет Spandex со Дијаманти Булчински Појас Темно Зелена/Кралско Сина боја/Бела за 65-100cm Половината Партија се Облекуваат

DEN 753.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.

Висок Квалитет Spandex со Дијаманти Булчински Појас Темно Зелена/Кралско Сина боја/Бела за 65-100cm Половината Партија се Облекуваат Sash Во Парк

Детали

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Декорација:
Дијаманти
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
SH20
Бренд Име:
iLoveWedding
Повод:
свадба партија
Половината:
Погоден за 65-100cm
Ширина:
About 6CM
боја:
Бела,Кралска Сина,Темно Зелена
Свеж

Избор на клиенти