.

.

New
Бесплатен Превозот!Wholesales Евтини Цена Промоција На Продажбата! САД Топла Продажба на Мажите Волфрам Masonic Новиот Златен Прстен Со Freemason Логото

Бесплатен Превозот!Wholesales Евтини Цена Промоција На Продажбата! САД Топла Продажба на Мажите Волфрам Masonic Новиот Златен

DEN 6168.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YGK
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ЕЗ-091
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти