.

.

New
JEXXI 3 Кругови Јасно Микро Пломба Кубни Циркони Партија Прстени За Девојки Модна Бендови Стил 925 Фунта Сребрен Прстен За Жени

JEXXI 3 Кругови Јасно Микро Пломба Кубни Циркони Партија Прстени За Девојки Модна Бендови Стил 925 Фунта Сребрен Прстен За Жени

DEN 245.00
DEN 349.44

Стока
Достапно.


Име : Sterling Silver Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден сребрен накит
Компатибилност:
жените прстени
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
sterling silver прстени
Свеж

Избор на клиенти