.

.

New
JEXXI Romatic Свадба Накит Ретро 925 Sterling Silver Јасно Камен Крст Прстени Жените Прилагодливи Отвори Пурпурна Прстени Дами Прстени

JEXXI Romatic Свадба Накит Ретро 925 Sterling Silver Јасно Камен Крст Прстени Жените Прилагодливи Отвори Пурпурна Прстени Дами

DEN 132.00
DEN 206.40

Стока
Достапно.


Метал : 925 Sterling Silver пакување : 1 компјутер прстен

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
JEXXI
Функција:
Никој
Површината Ширина:
/
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти