.

.

New
Моден Круна Срцето Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Сребрен Крст Моторни Biker Mens Жените Прстен трговија на Големо SWR0706

Моден Круна Срцето Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Сребрен Крст Моторни Biker Mens Жените Прстен трговија на Големо SWR0706

DEN 143.04

Стока
Достапно.


STYLEJEWELRYS
Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки челик накит

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SWR0706
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
STBZCXH
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти