.

.

New
JEXXI Врвот Продаде Fishion 925 Фунта Сребрен Накит со Малку CZ Кристал Шупливи Прстен за Свадба Ангажирање Жени Прстени

JEXXI Врвот Продаде Fishion 925 Фунта Сребрен Накит со Малку CZ Кристал Шупливи Прстен за Свадба Ангажирање Жени Прстени

DEN 182.00
DEN 276.00

Стока
Достапно.


JEXXI Врвот Продаде Fishion 925 Фунта Сребрен Накит со Малку CZ Кристал Шупливи Прстен за Свадба Ангажирање Жени Прстени Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R49900
Компатибилност:
n
Функција:
n
Свеж

Избор на клиенти