.

.

New
Класичен алијансата свадба бенд накит, прстени жени мажи љубители на појавување на златото боја на титаниум ангажман парови прстени

Класичен алијансата свадба бенд накит, прстени жени мажи љубители на појавување на златото боја на титаниум ангажман парови прстени

DEN 188.00
DEN 369.12

Стока
Достапно.

)
Изработка на нашиот чист титаниум прстени
Ова е нашиот најнов приватни дизајн anillos де boda anel ouro 18k злато позлатен алијансата титаниум свадба бендови парови прстени поставува и за него и неа ; нашите рачно изработени титаниум Прстени се со врвен квалитет рачно изработени ремек, Фино полирање на Изработка , нула неисправни на површината , заоблени внатре & огледало полирање , многу удобност одговара ;
Пријателски Потсетување : ве Молиме мерка вашиот прст внимателно, и бидете сигурни дека ќе се избере точниот големини.
Спецификација и Термини
Модел Бр.
2 ) Достапни Големини како следното : Женски прстен ( со камења) : САД големина #4 #10
Машки прстен ( без камен ) : САД големина #7#15 *********************************************************************************************************
Глобалната Накит трговија на големо и Професионален Свадба Прстени Фабрика
Ве молиме контактирајте со нас , Ако сте накит продавачот ! ние ќе испрати трговија на големо цена листа или ОЕМ ценовник за вас.
Фото референца , бојата на вистински прстен може да се малку различни, поради reflecti на,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. и да се направи исплата за 2 прстени. Но, Дури и Купувачот изберете погрешен големина, можеме да ви понудиме половина цена за нов точни димензии.
Зошто да изберете Титаниум Челик Ѕвони ?
Титаниум челик нуди и здравствени придобивки и пристапност. Па, ве молам, не грижете се.

Детали

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
љубителите'
Површината Ширина:
5mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
PV1406-3
Бренд Име:
TIGERDOG BITEME
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Накит Тип 1:
титаниум прстен
Накит Тип 2:
свадба прстени
Накит Тип 3:
алијансата
Накит Тип 4:
свадба прстени
Свеж

Избор на клиенти