.

.

New
JEXXI Љубители 925 Sterling Silver Прстени Жени Мажи CZ Прстени Накит За Романтична Свадба Подарок Врвен Квалитет

JEXXI Љубители 925 Sterling Silver Прстени Жени Мажи CZ Прстени Накит За Романтична Свадба Подарок Врвен Квалитет

DEN 86.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.

Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Посакуваме пријатно купување!
. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Големина : Прилагодлив Количина : Едно парче
1. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
маж, жена
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XJZ002
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти