.

.

New
Љубителите 925 Sterling Silver Прстени Жени Мажи CZ Crysatl Прстени Накит За Романтична Свадба Подарок Врвен Квалитет

Љубителите 925 Sterling Silver Прстени Жени Мажи CZ Crysatl Прстени Накит За Романтична Свадба Подарок Врвен Квалитет

DEN 88.00
DEN 135.36

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Посакуваме пријатно купување!
. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Ви благодарам многу. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Големина : Прилагодлив Количина : Едно парче
1.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
маж, жена
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XJZ002
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти