.

.

New
Панк Мажите Masonic Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени за Мажи Накит Со Черепот Прстени Накит

Панк Мажите Masonic Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени за Мажи Накит Со Черепот Прстени Накит

DEN 168.00
DEN 217.44

Стока
Достапно.


MOQ 1pcs Големина
7-12#,Ширина : 21mm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака
Во рамките на 3-15days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Површината Ширина:
15mm
Обликотшема:
Скелетот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
CG1136
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
21mm
Тежина:
16g
Свеж

Избор на клиенти