.

.

New
Almei 15%Попуст Свадба Прстени за Мажи и Жени, Модата се Зголеми Златна Боја Кристал Прстен Anillos Унисекс Шарм CZ Циркон Накит J294

Almei 15%Попуст Свадба Прстени за Мажи и Жени, Модата се Зголеми Златна Боја Кристал Прстен Anillos Унисекс Шарм CZ Циркон Накит

DEN 185.00
DEN 217.44

Стока
Достапно.


Almei 15%Попуст Свадба Прстени за Мажи и Жени, Модата се Зголеми Злато Позлатен Кристал Прстен Anillos Унисекс Шарм CZ Дијамантски Накит J294
Almei 15%Попуст Свадба Прстени за Мажи и Жени, Модата се Зголеми Злато Позлатен Кристал Прстен Anillos Унисекс Шарм CZ Дијамантски Накит J294
Almei 15%Попуст Свадба Прстени за Мажи и Жени, Модата се Зголеми Злато Позлатен Кристал Прстен Anillos Унисекс Шарм CZ Дијамантски Накит J294

Детали

Прстен Големина:
3.5, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4.5 мм
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Almei
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
свадба прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
Големина mm:
4.5
Тежина g:
2.9
CZ Дијамантски прстен свадба:
кристал прстен
мажите накит:
Роуз злато позлатен прстен
Свеж

Избор на клиенти