.

.

New
Топла Продажба на Алијансата Прстен Квалитетни Нерѓосувачки Челик Засекогаш Љубов Прстен за Жените и Мажите Квалитет Злато-Боја Свадба Прстен

Топла Продажба на Алијансата Прстен Квалитетни Нерѓосувачки Челик Засекогаш Љубов Прстен за Жените и Мажите Квалитет Злато-Боја

DEN 100.00
DEN 124.80

Стока
Достапно.


Напомена : големина за Femal ( со циркони ) 6# 7# 8# 9#; големината за машки ( без циркони ) се 8# 9# 10# 11# 12#.
Опис : сојузот прстен, љубов прстен, златен прстен
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ( титан ), ААА+ кубни циркони
Нето тежина : 4.3 g / 5.3 g
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Подарок : торба Сомот
Топла Продажба на Алијансата Прстен Квалитетни Нерѓосувачки Челик Засекогаш Љубов Прстен за Жените и Мажите Квалитет 18 K Злато Позлатен Прстен Свадба

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
Utr8200
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
5mm,6mm
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик , кристал
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Датира / Партија/ Подарок / Секојдневно носење /
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Женски / Машки
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Алијансата прстен, златен прстен, љубов прстен
Тежина:
4.3g / 5.3g
Свеж

Избор на клиенти