.

.

New
Природни Слатководни Бисер Прст Прстен 5-6mm Барок Бисер Beaded 3 Реда Прстени Сребро Позлатен Монистра Дизајни Свадба Прстени Подарок

Природни Слатководни Бисер Прст Прстен 5-6mm Барок Бисер Beaded 3 Реда Прстени Сребро Позлатен Монистра Дизајни Свадба Прстени

DEN 187.00
DEN 249.12

Стока
Достапно.


Како да се Цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка!
4) Нашата најголема желба е да ги подобриме нашите услуги да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) ве Молиме контактирајте со нас директно пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
16110210031
Материјал:
бисер
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар,Сребро Позлатен
Обликотшема:
Круг
Површината Ширина:
5mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти