.

.

New
CC S925 Луксузни Сребрени Прстени За Жените Розова Вода Капка Бело Злато-Боја Булчински Свадба Накит Ангажман Прстен Anelli Дона CC715

CC S925 Луксузни Сребрени Прстени За Жените Розова Вода Капка Бело Злато-Боја Булчински Свадба Накит Ангажман Прстен Anelli Дона

DEN 314.00
DEN 449.28

Стока
Достапно.

Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето.
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигнат. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 35-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $7) 45-90 работни дена Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $7) 25-60 работни дена DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа. Q3 : Дали накит engrave S925 печат?? A : Да,поголемиот дел од нашите производи врежани 925 печат. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име:
CC&BYX
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
18.8 mm
Луксузни Накит:
прстени за жени
Бело Злато БОЈА:
свадба свадба накит
Обликот:
Капка Вода
боја:
Пинк
ангажман партија:
ringen
anelli дона:
anillos mujer
Bijoux Femme:
дами прстени
Додатоци:
Гроздобер
sterling silver шарм 925:
sterling silver прстени
Трендовски Накит:
Шарм
Свеж

Избор на клиенти