.

.

New
Шупливи Цвет Прстен Бела Роза Злато Исполнет Годишнината Свадба Бенд Прстени за жени мажи AAAAA циркон cz Прст Накит

Шупливи Цвет Прстен Бела Роза Злато Исполнет Годишнината Свадба Бенд Прстени за жени мажи AAAAA циркон cz Прст Накит

DEN 634.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 1-3 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае 7-12 работни дена за САД, 15-30 работни дена да го други областа на светот.? Купувачот адреса регистриран на Paypal ќе бидат приоритетни за превозот адреса, ако сакате да го користите други превозот адреса, pls контактирајте со нас на прво место. Препорачана Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек,? ние ќе го прават истото foryou. Ако не е така, ве Молиме Контактирајте ме во рок од 7 дена по добивањето на објектот, јас ќе замена или рефундирање на вас? пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ги реши сите проблеми.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
12mm
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
Главниот Камен Големина:
1.5 mm*1.5 mm
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
прстен кутија:
Yes
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10
Свеж

Избор на клиенти