.

.

New
YINHED Бренд 925 Sterling Silver 1ct CZ Diamant Свадба Прстени за Жените Мода Накит Ангажман Прстен Големина 5 6 7 8 9 ZR42

YINHED Бренд 925 Sterling Silver 1ct CZ Diamant Свадба Прстени за Жените Мода Накит Ангажман Прстен Големина 5 6 7 8 9 ZR42

DEN 440.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YINHED
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
V1402
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 сребрен
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пакет:
Подарок кутија
Свадба:
прстени за жени
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Облечен Повод:
Ангажирање / Подарок / Годишнината / Свадбата
Главниот Камен:
Кубен Циркони
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / Себе
Свеж

Избор на клиенти