.

.

New
Топла продажба>@@ трговија на Големо цена S ^^^^машки накит вистински Природен зелен камен Прстен Големина

Топла продажба>@@ трговија на Големо цена S ^^^^машки накит вистински Природен зелен камен Прстен Големина

DEN 452.00
DEN 565.44

Стока
Достапно.

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка.
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни.
НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Опис
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО.
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!. Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .

Детали

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11
Број На Модел На:
прстен
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Романтични
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Мажи
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade
a:
добро
Свеж

Избор на клиенти