.

.

New
Bamos Нова Мода Multicolor Жолто Злато Исполнет Геометриски ААА Циркон Маслинесто Зелена/Црвена/Сина Birthstone Прстени За Жени Мажи Подароци

Bamos Нова Мода Multicolor Жолто Злато Исполнет Геометриски ААА Циркон Маслинесто Зелена/Црвена/Сина Birthstone Прстени За Жени

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Плаќање :
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Враќање&Размена политика
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму . Нашата цел е задоволството на клиентите!
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 инчи во мерењето.
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш . Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали . има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Bamos
Број На Модел На:
RY0205
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Жолто Злато Исполнет
прстен:
жените прстен
Прстени:
Адвокатско прстени
накит:
жените накит
моден накит:
мажите накит
Функција:
Свадба & Ангажирање & Подарок & Партија
Продажба Начин:
retail & трговија на големо
Подарок за:
Љубител & Сопруга & Девојка
квалитет:
Висок
Цел на повеќе од $200:
Бесплатен превозот од DHL/EMS
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти