.

.

New
Топла Европски И Американски Пурпурна Кристал Прстен 925 Sterling Silver Прстени За Жените Накит Anel Anillos Aneis Bague Накит

Топла Европски И Американски Пурпурна Кристал Прстен 925 Sterling Silver Прстени За Жените Накит Anel Anillos Aneis Bague Накит

DEN 72.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[производи]-[44249]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[производи]-[44250]

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
URORU
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Број На Модел На:
прстен
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Сезоната:
пролет, лето,есен, зима
Повод:
Подарок Партија Свадба
Свеж

Избор на клиенти